Światowe połączenie w dźwięku.
 
Gdziekolwiek jesteś - dołącz do nas!
Gdziekolwiek jesteś, w grupie, z rodziną, albo może zupełnie sam, z misą tybetańską, albo inną, z gitarą albo ze swoim głosem .Spraw, aby pomieszczenie w którym właśnie jesteś, stało się świątynią dźwięku, wejdź w wibracje, poczuj się połączony z Sercem Ziemi oraz ze wszystkimi brzmiącymi teraz ludźmi! Przesyłaj myśli miłości, światła, radości, pokoju, ochrony, siły, troski i uzdrowienia do Matki Ziemi i wszystkich kochających istot!
Jeżeli nawet nie możesz dotrzymać terminu tej medytacji, energia podąży za twoją dobrą intencją, bo wspólnie jesteśmy o wiele więcej niż sumą uczestników!
 
Połączenie dźwiękiem
 
W tych dźwiękach połaczą się wysyłający i odbierający dźwięki ludzie, na całym świecie. Tworzymy również platformę w pośrednictwie kontaktów z artystami, handlażami, producentami instrumentów, terapeutami itd.
Światowa Siatka Dźwięku ( Klangnetzwerk ) organizuje co 6 tygodni dzień połączenia dźwiękiem. W takim dniu łączą się wspólnie na całym świecie artyści, muzycy, świątynie dźwięku, terapeuci, miejsca imprez i zainteresowani ludzie, aby wspólnie w tym samym czasie poprzez dźwięki muzyki przesyłać uzdrawiajace myśli do Matki Ziemi jak i wszystkich istot żyjących . Poprzez to sprawiamy, iż ten wieczór staje się świętym festiwalem dźwięku do którego cię zapraszamy, abyś na żywo brał w nim udział, abyś wspólnie z nami celebrował to wyjątkowe wydarzenie światowego połączenia dźwięków na Ziemi. Na naszej stronie znajdziesz oprócz nas również miejsca w których odbywają się te wyjątkowe imprezy światowe! Bądź z nami i przesyłaj myśli uzdrowienia i radości!
 
 
Terminy dla połączeń światowych dźwięków w 2015r.

20 styczeń 2015,  5 marzec, 18 kwiecień, 2 czerwiec, 16 lipiec,  29 sierpień, 13 pażdziernik, 25 listopad
zawsze od 19.00 - 22.00 godz.
 
Zarejestruj się na naszej stronie! Więcej znajdziesz na naszej stronie internetowej!

----) Guestbook & Sound Network